مقالات کلی

پکیج ۴ ماهه پزشکی

۱۲۰روز تا کنکور ۱۴۰۱ باقی مونده، خیلی‌ها که تا حالا چیزی برای کنکور نخوندن ناامید شدن و کلاً دست از تلاش کردن برداشتند.

من برای نوشتن این برنامه از استراتژی اسکندر مقدونی استفاده کردم که اسکندر یا استفاده از همین استراتژی تونست دنیا رو فتح کنه. این استراتژی برای مواقعی که یک کار به نظر غیر ممکن به نظر میرسه، معجزه می کنه.

تو ویدئو زیر می تونید توضیحات این استراتژی رو ببینید:


آیا میشه تو ۴ ماه، پزشکی قبول شد؟

قبل از اینکه من جواب این سؤال رو بدم، شما جواب چند تا سؤال رو بدید:

 • می‌خواهی این ۴ ماه رو چطور بخونی؟
 • آیا از این‌که تا حالا چیزی نخوندی، پشیمون شدی؟
 • می‌خواهی وضعیت رو تغییر بدی یا می‌خواهی همون روال سابق رو پیش ببری؟
 • حاضری برای رسیدن به هدفت، قید یکسری چیزها مثل گوشی موبایل، اینستاگرام، تلویزیون و… بزنی؟؟؟


اگر آره، اگر واقعاً پشیمون شدی تبریک میگم چون الآن شما تو مرحله اول تغییر کردن قرار گرفتی و فقط یک برنامه لازم داری که راه رو بهت نشون بده!


با ۴ ماه خوندن می‌تونم چه رشته‌ای قبول بشم؟


این به خودت بستگی داره ولی من این برنامه رو جوری نوشتم که بتونی حتی پزشکی روزانه هم قبول بشی.


پزشکی روزانه!؟


بله، چون برنامه رو یک‌جوری نوشتم که زیاد حذفیات نداشته باشی و بتونی تمام مطالب رو بخونی به‌شرط این‌که بتونی برنامه رو کامل اجرا کنی.


مگه اجرا کامل برنامه کار سختیه؟؟؟


سخت هست ولی شدنیه!
برای کسی که اراده داره می‌خواد تو این ۴ ماه بهترین نتیجه رو بگیره سخت نیست، چون علمی نوشته‌شده هر یک ساعت که درس می‌خونی یک ربع برات استراحت گذاشتم، بهت وقت دادم که شب ۶ الی ۷ ساعت کامل بخوابی چون می‌دونم کسی که خوب می‌خوابه می‌تونه خوب بیدار باشه.


گفتید ۱ ساعت درس ۱ ربع استراحت! این اعداد رو از کجا آوردید که می‌گید علمیه؟


طبق آخرین تحقیقات که آقای دنیل پینک انجام دادند و نتایجش رو تو کتاب when (کِی) نوشتن مغز انسان بعدازاینکه ۵۲ دقیقه روی یک موضوع متمرکز می‌مونه عملکردش کم میشه و احتیاج داره که ۱۷ دقیقه استراحت کنه، من هم بر همین اساس اعداد یک ساعت و یک ربع رو براتون تو این برنامه قراردادم.


ولی اگر من نتونستم یک تایم رو درس بخونم چی، کل برنامه از بین می‌ره؟؟؟


براتون آخر هفته تایم برای استراحت کردن گذاشتم، اون تایم استراحت جایزه کسی که کل برنامه رو اجرا کنه ولی اگر کسی نتونست قسمتی از برنامه رو اجرا کنه می‌تونه تو اون تایم جبران کنه. البته باید تمام سعی تون این باشه که کل برنامه رو تو زمان‌های اصلی خودش اجرا کنید.


یعنی حتی برای استراحت کردن هم‌زمان گذاشتید؟


بله، درواقع اگر شما خوب استراحت نکنید نمی‌تونید خوب درس بخونید، پس براتون ۵ تایم کلی استراحت توی برنامه گذاشتم:

 • استراحت‌های بین درسی کوچک: همون‌طور که گفتم بعد از هر ۱ ساعت درس خوندن ۱ ربع تایم استراحت هست تو این تایم فقط می‌تونید تو اتاق‌تون استراحت کنید یعنی حق ندارید از اتاق خارج بشید و یا با گوشی کارکنید.
 • استراحت‌های بین درسی بزرگ: بعدازاینکه سه ساعت به روشی که گفتم درس خواندید اجازه دارید نیم ساعت استراحت کنید، تو این تایم‌ها اجازه دارید از اتاق مطالعه تون خارج بشید و با اعضا خانواده تون صحبت کنید یا کارهاتون با موبایل رو انجام بدید ولی تو تایم استراحت کوچک بین درسی حق ندارید هیچکدوم از این کارها رو انجام بدید و فقط می‌تونید تو اتاق‌تون استراحت کنید.
 • صرف وعده‌غذا: صبح قبل از شروع برنامه برای صبحانه، در میانه روز برای ناهار و قبل از تایم پایانی شب برای وعده شام بهتون تایم استراحت دادم.
 • خواب: تو یک کلیپ که تو همین پکیج هست از اهمیت خواب و این‌که چطوری صبح سرحال از خواب بیدار بشید کامل صحبت کردم، گفتم که شبانه‌روز حداقل باید ۶ ساعت بخوابید. من هم تو این برنامه وقت کافی برای خوابتون گذاشتم.
 • آخر هفته: شما یک هفته کامل درس خوندید حالا وقتشه که هر چی خوندید رو مرور کنید تا یادآوری بشه؛ من این تایم رو بهتون دادم غیر از اون یک‌زمانی هم گذاشتم تا بتونید کامل استراحت کنید.


برای من تو این برنامه درسی حذف کردید یا باید همه مطالب رو کامل بخونم؟


ببینید، وقتی درسی رو حذف می‌کنید باید احتمال بدید که شاید از اون مطلب تو کنکور تست ترکیبی بیاد پس برای حذف کردن درس باید خیلی احتیاط داشته باشید و فقط مطالبی رو حذف کنید که مطمئنید با مطالب دیگه ترکیب نمیشن پس من براتون فقط یک مقدار کم از مطالب درس ریاضی رو حذف کردم که هم یادگرفتن شون سخته و هم اگر همه مطالب رو بخونید باید از کیفیت کار کم کنید.


فقط ریاضی، یعنی من می‌تونم تو ۴ ماه بقیه درس‌ها رو کامل بخونم؟


بله، من به شما اطمینان میدم اگر برنامه رو کامل اجرا کنید، با تمرکز بخونید و بی‌خودی وسواس نداشته باشید می‌تونید تمام مطالب رو بخونید و به‌اندازه کافی تست کارکنید، برای مثال من برای درس عربی تون ۴۲ ساعت زمان درس خوندن دادم درحالی‌که یک پکیج مثل کافه عربی آقای ناصح زاده کلاً ۳۰ ساعته و شما نه‌تنها می‌تونید تمومش کنید بلکه فرصت برای تست‌زنی اضافه هم دارید، نمی‌خوام اینجا منبع معرفی کنم فقط مثال زدم چون با پکیج صفرتا صد استاد محمد واعظی هم چک کردم، دیدم شما می‌تونید درس رو کامل بخونید، البته این مورد برای همه درس‌ها غیر از عربی چک کردم و با اطمینان میگم به‌اندازه کافیه وقت برای درس خوندن بهتون دادم.

بودجه بندی درس ریاضی


درست، وقت به‌اندازه برای درس خوندن دادید ولی درس خوندن بدون مرور و جمع‌بندی به چه دردی می‌خوره؟


کی گفته بدون مرور و جمع‌بندی!؟
آخر هر هفته وقت برای مرور کل هفته هست، غیر از اون یک ماه کامل وقت دادم تا با بهترین روش ممکن هرچی خوندید رو بیشتر ۱۰مرتبه مرور کنید.


بهترین روش جمع‌بندی!؟


بله بهترین روش جمع‌بندی آزمون دادنه! باید یکسری آزمون شبیه به کنکور سراسری از خودتون بگیرید بعد اشکالات تون رو پیدا کنید و سعی کنید اون ها رو رفع کنید، این کلیپ رو ببینید تا بدونید چرا می گم بهترین روش!


خوب راستش من نمی تونم با برنامه‌های آماده درس بخونم، اصلاً مگه میشه بدون مشاور درس خوند؟


واقعیتش اینه که من هم همین فکر رو می‌کنم و برای حل این مشکل اومدم یک کاری کردم که هرچند زمان تولید این پکیج رو خیلی طولانی‌تر کرد اما ارزشش رو داشت.


چه کاری؟


برای همه سؤال‌ها مشکلات رایج شما یک راه‌حل پیدا کردم و هر کدومش رو تو یک کلیپ ویدیویی توضیح دادم که دیگه از هر نظر از مشاور بی‌نیاز بشید.


یکم بیشتر در مورد ساختار این برنامه توضیح می‌دید؟


برنامه ۶ ماهه برای فارغ‌التحصیل‌های رشته تجربی نوشته‌شده که تا حالا چیزی نخوندن و می‌خوان تو این فرصت باقی مونده پزشکی روزانه قبول بشند.
از دو بخش کلی ساخته شده:

 • بخش اول که ۳ ماه طول میکشه، شما همه درس‌ها رو یک دور با دقت می خونید و تست آموزشیی می‌زنید و آماده می شید.
 • بخش دوم که ۱ ماه طول میکشه، مخصوص مرور و جمع‌بندیِ؛ تو سه هفته اولش از خودتون آزمون می‌گیرید، اشکال‌هاتون رو پیدا می‌کنید و اون اشکالات رو رفع می‌کنید؛ با این روش می تونید حداقل ۳۰% به درصد قبلی تون اضافه کنید.
 • روشی که گفتم رو سال‌هاست که دارم امتحان می‌کنم با اطمینان می گم که اگه کسی طبق این برنامه پیش بره قطعا درصدهای لازم برای رشته پزشکی رو کسب می‌کنه.
 • ۵ روز آخر این برنامه هم مخصوص تورق سریعه.


تورق سریع یعنی چی؟


تو دوران تورق سریع شما هر چی خوندید و هر جزوه‌ای نوشتید رو یک‌مرتبه سریع دوره می‌کنید تا خدای‌نکرده مطلبی از یادتون نرفته باشه.


قطعاً پکیج‌تون خیلی عالیه ولی به نظرتون قیمتش زیاد نیست؟


نسبت به چی؟
من پکیج‌های سایر همکارام که با همین موضوع ساخته شده رو هم دیدم، فقط یک برنامه و یک توضیح مختصر اما پکیج پزشکی در ۴ ماه علاوه بر برنامه‌هایی که مخصوص روزه‌دارها و عزیزانی که روزه نمی گیرن داره یک فیلم آموزشی بی نطیر داره که تو اون به یکسری مشکلات رایج شما پرداختم و علمی‌ترین و انجام‌پذیرترین راه‌حل‌ها رو بهتون دادم.


مطمئن باشید ارزش یکی از این فیلم‌ها از قیمت کل پکیج بالاترِ!


هیچ جا نمی تونید همچین محصولی رو با همچین قیمتی و حتی ده برابر این قیمت خریداری کنید.
در ثانی برای کسانی قادر به پرداخت قیمت این پکیج باارزش نیستند یک فرصت با تخفیف باورنکردنی ۶۰% گذاشتم که دیگه مشکلی از بابت قیمت‌ها نداشته باشن.


قیمت این پکیج چنده؟


قیمت پکیج تو شرایط عادی ۷۰۰ هزارتومنه ولی همون طوری که گفتم چون می خوام افراد بیشتری از این پکیج استفاده کنند برای یک مدت کوتاه به ۴۰% قیمت یعنی ۴۹۰هزار تومن اون رو می‌فروشم البته باید یادتون باشه که فقط تو فرصت تخفیف این پکیج رو بخرید.
حالا ۴۹۰ هزار تومن برای یه هم‌چین پکیجی قیمت زیادیِ؟
تو این روزها با ۴۹۰ هزار تومن چی میتونی بخری؟
چیزی هست که باهاش قابل‌مقایسه باشه قیمت یک لباس ساده چند برابر این پکیجِ
این پکیج آینده شما رو زیرورو می کنه
به نظرم هیچ بهونه ای نمونده برای نخریدن این پکیج به‌جز این آینده‌ات برات مهم نباشِ!

برای خرید پکیج ۴ ماهه پزشکی، روی دکمه(همین الان با تخفیف ۶۰% خرید کنید) موجود روی عکس پایین کلیک کنید.

بلافاصله پس از تسویه حساب، برنامه ۴ ماهه قابل دانلود است.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در فرایند خرید با شماره

۰۹۱۰۳۶۱۹۱۸۱

از طریق پیام رسان واتس اپ در ارتباط باشید.

همین الان برنامه ۴ ماهه را می خواهم

مجید خاقانی

من مجید خاقانی هستم، نویسنده مقاله‌ای خوندید و مدیر وبسایت دبیرستان، من داوطلب‌های کنکور کمک می‌کنم تا با سیستم‌سازی درس بخونند. از نظر من علت اصلی شکست کنکوری‌ها توجه زیاد به ((انگیزه)) است؛ چون انگیزه بعد از یک مدت کوتاه ازبین می‌ره و نمی‌تونه ما رو در کل مسیر کنکور همراهی کنه، پس باید دنبال جایگزین اون یعنی سیستم‌سازی باشیم!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا