پکیج شروع از صفر ۱۰ در ۷

مهلت استفاده از تخفیف ۵۱% رو به اتمام است.

۷۰ روز تا کنکور ۱۴۰۰ باقی مونده، خیلی‌ها که تا حالا چیزی برای کنکور نخوندن ناامید شدن و کلاً دست از تلاش کردن برداشتند.

آیا میشه تو ۷۰ روز، کنکور قبول شد؟

قبل از اینکه من جواب این سؤال رو بدم، شما جواب چند تا سؤال رو بدید:

 • می‌خواهی این ۷۰ روز رو چطور بخونی؟
 • آیا از این‌که تا حالا چیزی نخوندی، پشیمون شدی؟
 • می‌خواهی وضعیت رو تغییر بدی یا می‌خواهی همون روال سابق رو پیش ببری؟
 • حاضری برای رسیدن به هدفت، قید یکسری چیزها مثل گوشی موبایل، اینستاگرام، تلویزیون و… بزنی؟؟؟


اگر آره، اگر واقعاً پشیمون شدی تبریک میگم چون الآن شما تو مرحله اول تغییر کردن قرار گرفتی و فقط یک برنامه لازم داری که راه رو بهت نشون بده!


با ۷۰ روز خوندن می‌تونم چه رشته‌ای قبول بشم؟


این به خودت بستگی داره ولی من این برنامه رو جوری نوشتم که بتونی حتی پزشکی روزانه هم قبول بشی.


پزشکی روزانه!؟


بله، چون برنامه رو یک‌جوری نوشتم که زیاد حذفیات نداشته باشی و بتونی تمام مطالب رو بخونی به‌شرط این‌که بتونی برنامه رو کامل اجرا کنی.


مگه اجرا کامل برنامه کار سختیه؟؟؟


سخت هست ولی شدنیه!
برای کسی که اراده داره می‌خواد تو این ۷۰ روز بهترین نتیجه رو بگیره سخت نیست، چون علمی نوشته‌شده هر یک ساعت که درس می‌خونی یک ربع برات استراحت گذاشتم، بهت وقت دادم که شب ۶ الی ۷ ساعت کامل بخوابی چون می‌دونم کسی که خوب می‌خوابه می‌تونه خوب بیدار باشه.


گفتید ۱ ساعت درس ۱ ربع استراحت! این اعداد رو از کجا آوردید که می‌گید علمیه؟


طبق آخرین تحقیقات که آقای دنیل پینک انجام دادند و نتایجش رو تو کتاب when (کِی) نوشتن مغز انسان بعدازاینکه ۵۲ دقیقه روی یک موضوع متمرکز می‌مونه عملکردش کم میشه و احتیاج داره که ۱۷ دقیقه استراحت کنه، من هم بر همین اساس اعداد یک ساعت و یک ربع رو براتون تو این برنامه قراردادم.


ولی اگر من نتونستم یک تایم رو درس بخونم چی، کل برنامه از بین می‌ره؟؟؟


براتون آخر هفته تایم برای استراحت کردن گذاشتم، اون تایم استراحت جایزه کسی که کل برنامه رو اجرا کنه ولی اگر کسی نتونست قسمتی از برنامه رو اجرا کنه می‌تونه تو اون تایم جبران کنه. البته باید تمام سعی تون این باشه که کل برنامه رو تو زمان‌های اصلی خودش اجرا کنید.


یعنی حتی برای استراحت کردن هم‌زمان گذاشتید؟


بله، درواقع اگر شما خوب استراحت نکنید نمی‌تونید خوب درس بخونید، پس براتون ۵ تایم کلی استراحت توی برنامه گذاشتم:

 • استراحت‌های بین درسی کوچک: همون‌طور که گفتم بعد از هر ۱ ساعت درس خوندن ۱ ربع تایم استراحت هست تو این تایم فقط می‌تونید تو اتاق‌تون استراحت کنید یعنی حق ندارید از اتاق خارج بشید و یا با گوشی کارکنید.
 • استراحت‌های بین درسی بزرگ: بعدازاینکه سه ساعت به روشی که گفتم درس خواندید اجازه دارید نیم ساعت استراحت کنید، تو این تایم‌ها اجازه دارید از اتاق مطالعه تون خارج بشید و با اعضا خانواده تون صحبت کنید یا کارهاتون با موبایل رو انجام بدید ولی تو تایم استراحت کوچک بین درسی حق ندارید هیچکدوم از این کارها رو انجام بدید و فقط می‌تونید تو اتاق‌تون استراحت کنید.
 • صرف وعده‌غذا: صبح قبل از شروع برنامه برای صبحانه، در میانه روز برای ناهار و قبل از تایم پایانی شب برای وعده شام بهتون تایم استراحت دادم.
 • خواب: تو یک کلیپ که تو همین پکیج هست از اهمیت خواب و این‌که چطوری صبح سرحال از خواب بیدار بشید کامل صحبت کردم، گفتم که شبانه‌روز حداقل باید ۶ ساعت بخوابید. من هم تو این برنامه وقت کافی برای خوابتون گذاشتم.
 • آخر هفته: شما یک هفته کامل درس خوندید حالا وقتشه که هر چی خوندید رو مرور کنید تا یادآوری بشه؛ من این تایم رو بهتون دادم غیر از اون یک‌زمانی هم گذاشتم تا بتونید کامل استراحت کنید.


برای من تو این برنامه درسی حذف کردید یا باید همه مطالب رو کامل بخونم؟


ببینید، وقتی درسی رو حذف می‌کنید باید احتمال بدید که شاید از اون مطلب تو کنکور تست ترکیبی بیاد پس برای حذف کردن درس باید خیلی احتیاط داشته باشید و فقط مطالبی رو حذف کنید که مطمئنید با مطالب دیگه ترکیب نمیشن پس من براتون فقط یک مقدار کم از مطالب درس ریاضی رو حذف کردم که هم یادگرفتن شون سخته و هم اگر همه مطالب رو بخونید باید از کیفیت کار کم کنید.


فقط ریاضی، یعنی من می‌تونم تو ۷۰ روز بقیه درس‌ها رو کامل بخونم؟


بله، من به شما اطمینان میدم اگر برنامه رو کامل اجرا کنید، با تمرکز بخونید و بی‌خودی وسواس نداشته باشید می‌تونید تمام مطالب رو بخونید و به‌اندازه کافی تست کارکنید، برای مثال من برای درس عربی تون ۴۲ ساعت زمان درس خوندن دادم درحالی‌که یک پکیج مثل کافه عربی آقای ناصح زاده کلاً ۳۰ ساعته و شما نه‌تنها می‌تونید تمومش کنید بلکه فرصت برای تست‌زنی اضافه هم دارید، نمی‌خوام اینجا منبع معرفی کنم فقط مثال زدم چون با پکیج صفرتا صد استاد محمد واعظی هم چک کردم، دیدم شما می‌تونید درس رو کامل بخونید، البته این مورد برای همه درس‌ها غیر از عربی چک کردم و با اطمینان میگم به‌اندازه کافیه وقت برای درس خوندن بهتون دادم.

بودجه بندی درس ریاضی


درست، وقت به‌اندازه برای درس خوندن دادید ولی درس خوندن بدون مرور و جمع‌بندی به چه دردی می‌خوره؟


کی گفته بدون مرور و جمع‌بندی!؟
آخر هر هفته وقت برای مرور کل هفته هست، غیر از اون سه هفته کامل وقت دادم تا با بهترین روش ممکن هرچی خوندید رو ۸ مرتبه مرور کنید.


بهترین روش جمع‌بندی!؟


بله بهترین روش جمع‌بندی آزمون دادنه! باید یکسری آزمون شبیه به کنکور سراسری از خودتون بگیرید بعد اشکالات تون رو پیدا کنید و سعی کنید اون ها رو رفع کنید، این کلیپ رو ببینید تا بدونید چرا می گم بهترین روش!

یکی دوازدهمیه امتحان نهایی داره، یکی فارغ التحصیل


خب این‌که نگرانی نداره، برای هر گروه یک برنامه جدا نوشتم تا هر گروه با خیال راحت درس بخونند.


خوب راستش من نمی تونم با برنامه‌های آماده درس بخونم، اصلاً مگه میشه بدون مشاور درس خوند؟


واقعیتش اینه که من هم همین فکر رو می‌کنم و برای حل این مشکل اومدم یک کاری کردم که هرچند زمان تولید این پکیج رو خیلی طولانی‌تر کرد اما ارزشش رو داشت.


چه کاری؟


برای همه سؤال‌ها مشکلات رایج شما یک راه‌حل پیدا کردم و هر کدومش رو تو یک کلیپ صوتی توضیح دادم که دیگه از هر نظر از مشاور بی‌نیاز بشید.

هر روز شما یک ویس vip که تو اون آموزش دادم چطور با بیشترین بازدهی درس بخونید دریافت می کنید.


یکم بیشتر در مورد ساختار این برنامه توضیح می‌دید؟


برنامه ۱۰ در ۷ برای داوطلب‌های رشته تجربی نوشته‌شده که تا حالا چیزی نخوندن و می‌خوان تو این فرصت باقی مونده بهترین نتیجه رو بگیرن و حتی پزشکی روزانه قبول بشند.
از دو بخش کلی ساخته شده:

 • بخش اول که ۷ هفته طول میکشه، شما همه درس‌ها رو یک دور با دقت می خونید و تست می‌زنید و آماده می شید.
 • بخش دوم که ۳ هفته طول میکشه، مخصوص مرور و جمع‌بندیِ؛ تو این سه هفته شما ۸ کنکور قبل از کنکور اصلی تون می‌دید و بررسی می‌کنید تا اشکالاتون رفع بشه طوری که کنکور سراسری اصلی بشه نهمین کنکور تون علاوه براین چند آزمون یک فرصت ۵ روزه به‌عنوان تورق سریع تو همین بخش دوم در نظر گرفتم.


تورق سریع یعنی چی؟


تو دوران تورق سریع شما هر چی خوندید و هر جزوه‌ای نوشتید رو یک‌مرتبه سریع دوره می‌کنید تا خدای‌نکرده مطلبی از یادتون نرفته باشه.


من اگر بخوام این برنامه رو کامل اجرا کنم باید روزی چند ساعت درس بخونم؟


روزی ۱۲ ساعت


۱۲ ساعت!!! من تا اصلاً درس نخوندم، نمی‌تونم به این ساعت مطالعه برسم!


من برای حل کردن این مشکل یک کلیپ آموزشی تو این پکیج گذاشتم و یک روش به اسم پیدا کردن گپ که یه روش ابتکاریه رو توضیح دادم با استفاده از این روش شما می تونید خیلی سریع به این ساعت مطالعه برسید بدون اینکه اذیت بشید یا اینکه ساعت مطالعه تون بعد از یه مدت پایین بیاد.


مشکل اصلی من اهمال‌کاری، با تنبلیم چکار کنم؟


برای اون هم راه‌کار دادم یک کلیپ تو پکیج گذاشتم و یک روش بی‌نظیر برای مبارزه با تنبلی بهتون یاد دادم از همون استفاده کنید این مشکل برای همیشه از بین می‌ره!


خوب من استرس زیادی دارم، همش به فکر آینده‌ام، اصلاً نابود شدم.


برای از بین بردن استرس هم راه‌حل دادم، برای اون هم یک کلیپ ساختم دیگه چی؟


تمرکز، چه فایده‌ای داره آدم ۱۲ ساعت بخونه ولی تمرکز نداشته باشه؟


دقیقاً درس خوندن بدون تمرکز به هیچ دردی نمی خوره، یک کلیپ ۱۶ دقیقه تو این پکیج هست که بهترین تمرین‌ها برای رفع حواس‌پرتی رو بهتون یاد دادم.


من صبح زود از خواب بیدار بشم نیم ساعت طول میکشه لود بشم! چجوری میشه صبح زود از خواب بیدار شد؟


این موضوع خیلی مهمِ به‌جای یک ویدیو دو تا ضبط کردم یکی خواب‌وبیداری رو توضیح دادم و یکی دیگه روتین صبحگاهی یک کنکوری رو یاد دادم که باید چجوری باشه تا روزت ساخته بشه مثلاً یکی از کارهایی که هرروز صبح باید انجام بدی ورزش کردنِ.


ورزش! مگه برای ورزش کردن هم وقت داریم؟ اصلاً باید چجوری ورزش کنم من که یاد ندارم؟


بله ورزش کردن خیلی مهمِ، چجوری می‌خواهی روزی ۱۲ ساعت درس بخونی، می تونی این‌همه ساعت پشت میز نشستن رو تحمل‌کنی؟ باید عضلاتت رو تقویت کنی
دو تا نرم‌افزار تو این پکیج گذاشتم و توضیح دادم باید چجوری ازشون استفاده کنی
این دو تا نرم‌افزار بهت یاد میدن چجوری تو کمتر از ۱۰ دقیقه بدن خودت رو آماده کنی.


مشکل من همین گوشیِ چجوری باید ازش دل بکنم؟


براش فیلم ساختم و بهترین روش مدیریت استفاده از گوشی رو بهت گفتم غیر از اون ۳ تا نرم‌افزار محدودکننده تو پکیج برات گذاشتم که دیگه استفاده از گوشی رو مدیریت کنید البته تو یک کلیپ دیگه که تو همین پکیج هست، راهنما استفاده از اپلیکیشن‌ها رو بهت یاد دادم.


تو فیلم‌های این پکیج دیگه در مورد چه موضوعاتی صحبت کردید؟


در مورد تغذیه، از الآن تا پای کنکور تغذیه بک کنکوری باید چجوری باشه؟ کامل توضیح دادم.


من از اول سال کلی برنامه گرفتم، برنامه‌ها مشکلی نداشتن مشکل اصلی از خودمِ؛ من نمی تونم به برنامه‌ها پایبند باشم!!!


کلیپ گوش‌به‌فرمان که تو همین پکیج هست رو ببینید.


قطعاً پکیج‌تون خیلی عالیه ولی به نظرتون قیمتش زیاد نیست؟


نسبت به چی؟
من پکیج‌های سایر همکارام که با همین موضوع ساخته شده رو هم دیدم، فقط یک برنامه و یک توضیح مختصر اما پکیج ۱۰ در ۷ علاوه بر برنامه‌هایی که مخصوص فارغ التحصیل ها و دوازدهمی هاست؛ خودم هر روز یک آموزش بی نظیر در مورد نحوه درست درس خوندن بهتون می دم تا تو این مدت درس خوندن تون با بیشترین بازدهی باشه.


مطمئن باشید ارزش یکی از این ویس‌ها از قیمت کل پکیج بالاترِ!


هیچ جا نمی تونید هم‌چین محصولی رو با هم‌چین قیمتی و حتی ده برابر این قیمت خریداری کنید.
در ثانی برای کسانی قادر به پرداخت قیمت این پکیج باارزش نیستند یک فرصت با تخفیف باورنکردنی ۵۱% گذاشتم که دیگه مشکلی از بابت قیمت‌ها نداشته باشن.


قیمت این پکیج چنده؟


قیمت پکیج تو شرایط عادی یک میلیون تومنه ولی همون طوری که گفتم چون می خوام افراد بیشتری از این پکیج استفاده کنند برای یک مدت کوتاه به نصف قیمت یعنی ۴۹۰ هزار تومن اون رو می‌فروشم البته باید یادتون باشه که فقط تو فرصت تخفیف این پکیج رو بخرید.
حالا ۴۹۰ هزار تومن برای یه هم‌چین پکیجی قیمت زیادیِ؟
تو این روزها با ۴۹۰ هزار تومن چی میتونی بخری؟
چیزی هست که باهاش قابل‌مقایسه باشه قیمت یک لباس ساده چند برابر این پکیجِ
این پکیج آینده شما رو زیرورو می کنه
به نظرم هیچ بهونه ای نمونده برای نخریدن این پکیج به‌جز این آینده‌ات برات مهم نباشِ!

دکمه بازگشت به بالا